65

0

У п’ятницю вінницька «Нива» прийматиме Хмельницький «Епіцентр»

Гра відбудеться на вінницькому СК «Нива». Ціна квитка – 25 гривень.

червня, вінницька «Нива» проводить останній домашній матч сезону. Поєдинок стане передостаннім, 25-го туру чемпіонату України з футболу. Гра із «Епіцентром» (Дунаївці, Хмельницька область) розпочнеться о 17:30.

Про це пресслужба ФК «Нива».

«Команда за весняну частину чемпіонату набрала 21 очко, це один із найкращих показників.Для порівняння: «Епіцентр» за цей період набрав 24 очки, інші лідери «Поділля» з «Ужгородом» - 26, галицькі «Карпати» - 23 бали. Тому матч вінничан проти команди із Дунаївців можна було б рахувати, як центральний. Але ж ще було не дуже вдале перше коло, яке згадувати не будемо», - зазначається у повідомленні.

Нічия, а тим більш поразка, суттєво ускладнить, а то й може перекреслити шанси «Епіцентра» на підвищення в класі.

«Прогнозуємо цікаву, веселу гру без розвідки. Але будь-яка нестандартна дія від однієї чи іншої команди може направити її в зовсім інше русло. Те, що поєдинок буде захоплюючим, в цьому можна бути впевненим. Добре, що вінничани підходять до цієї гри без дискваліфікацій. Це додасть матчу рівного перебігу», - зазначає пресслужба.

Перед грою актор Олександр Теренчук поспілкується із вболівальниками. А в перерві матчу показовий поєдинок зіграють вихованці двох провідних футбольних шкіл Вінниці - ОДЮСШ Блохіна-Бєланова і ДЮСШ «Прем'єр-Нива».

Минулого року в заключному матчі перед зимовою паузою «Нива» програла «Епіцентру» із рахунком 0:2.