Суспільство

У парку на П’ятничанах живе мавпа: скаче по деревах і краде яйця з курника. Фото

11 липня 2018, 16:04

 У П’ятничанському парку поселилася мавпочка. Вперше тварину помітили там на початку травня. Вона їла листя на деревах і час від часу забігала до місцевих жителів на подвір’я.

«Ми спочатку здивувалися, звідки вона могла взятися? Сіренька, з жовтим і чорним забарвленням. Бувало прийде зранку, сяде на кришу і тарабанить хвостом. Напевно, просила, щоб її погодували… Весною ми яблука купували, то відрізала шматочок і ділилася з нею. Пробували давати хліб, то чорного вона не любить, а от батон брала в лапи і кусала», - розповіла журналісту Вiнниця.info вінничанка Олена.

Жінка зізнається, що і шкоди від маленької непосиди вистачає.

«Ми з нею так живемо: хто перший в курник, того і яйця будуть. Краде… сідає і випиває їх. А ще у нас під хатою ранні абрикоси тільки почали жовтіти, то вона тут як тут, закушала їх.

Аґрус понадкушувала. То якось сіла під кущем смородини і вибирала її пальцями. Зернята їсть.  Спочатку ганяла її, а тоді думаю: воно живе, теж їсти хоче», - додає місцева жителька.

Діти підгодовують мавпу бананами і печивом, однак до рук вона зовсім не йде. За цей час до пані Олени вже приходили кілька осіб і всі запевняли, що то їх тварина. Пропонували, аби вона її зловила.

«То якісь хлопці приходили. Кажуть: «Ви знаєте, скільки вона коштує?». А яка різниця, скільки вона стоїть, якщо її ніхто не може зловити», - говорить вінничанка.

Забігає мавпочка і на територію закладу харчування, який в парку. Вчора бігала по даху ендокринологічного диспансеру.

Родина пані Олени навіть ім’я їй дала.

«Приходить кожен день, то треба якось до неї звертатися. Назвали Машею, але чи то дійсно Маша, чи, може, Міша», - усміхається жінка.

Вінничани сподіваються, що у тварини знайдеться справжній господар і він зможе забрати її з парку до холодів.

Онук пані Олени зробив фото мавпи на телефон. Ми пошукали подібного ссавця в Мережі. Найбільш схожою виявилася зелена мавпа. 

Зелена мавпа

Вiнниця.info

Теги: тварини 
Матеріали по темі