Місто

У парку Вінниці встановлюють каркас для головної новорічної ялинки

30 листопада 2021, 12:53

У Центральному парку Вінниці почали встановлювати металевий каркас для головної ялинки. Біля літнього театру працює кран, зараз влаштовують бетонні блоки.

Каркас має отвори, в які кріпитимуть живі ялинки. Цього року новорічна ялинка буде висотою 28 метрів і складатиметься із 324 ялинок. Встановити ялинку мають до 10 грудня. Навколо ялинки поставлять металеву огорожу. Також ялинку прикрасять новими іграшками. Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради провів тендер на закупівлю послуг з влаштування і обслуговування новорічних ялинок та святкового прикрашання на території Вінницької міської територіальної громади. Вартість послуг 1,909 млн грн.

Парк прикрасили ілюмінацією. Також цього року до новорічних свят готують ковзанку. Розташували її біля Літнього театру. Працівники облаштовують льодовий каток. Підрядники коментарі не дають, але редакції Вінниця.info стало відомо, що не лише ковзанка та ялинка цього річ буде в Центральному парку, а й різні локації та атракціони. Облаштують «Зимове містечко».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: новорічна ялинка Центральний парк конструкція 
Матеріали по темі