Суспільство

У печері «Дідо» на Вінниччині, можна дослідити гірські породи та відчути енергетику дохристиянського скельного храму. Відео

22 вересня 2021, 10:54

У печері «Дідо», яка знаходиться на території села Букатинка на Вінниччині, пара місцевих жителів відроджують славу дохристиянського скельного храму. Людмила та Олекса Альошкіни, відомі художники та скульптори. Нанесли на поверхню скелі зображення у стародавньому стилі. А також відзняли на відео прохід всередину печери.

«Лиш доторкнувся до каменю, який затуляв прохід… і він відкрив пустоту печери. Туди не потрапляло нічого тваринного світу мільйони років. У висоту до 45 метрів. У довжину понад 10-15 метрів. Завширшки ледь протискаєшся бочком. До кінця поки що не дістатися. Але, все ще у майбутньому», - розповів Вінниця.info пан Олекса.


Він також зауважує, скеля та її печера всередині, - залишки колись найбільшого та найдавнішого скельного храму.

«Тут особлива енергетика. А також цілюще повітря, адже структура скелі у собі містить гірські породи різних епох та періодів. Тут колись був кар’єр. Якщо тут зупиняєшся, відкривається зовсім інша реальність. Печера може стати цікавою як для дослідників, так і для туристів» - зауважує Альошкін.


Нагадаємо, кілька років тому біля «Дідо» вже виявляли унікальний факт. Після злив там на деякий час забив водоспад, який не діяв близько 20 років.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото і відео надані Олексою Альошкіним.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина скеля печера дохристиянський храм туризм дослідження 
Матеріали по темі