Афіша Вінниці

У перший день 2018-го Вінницю чекають одразу два концерти Сергія Притули та «ВАР’ЯТИ-ШОУ»!

12 грудня 2017, 16:38

 Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш!

Вінниця про щастя у 2018-му році може не турбуватися, адже перший день Нового року зустріне у компанії найвеселішого гумористичного-шоу України - «ВАР’ЯТИ-ШОУ». 

1 січня у Вінницькому театрі імені Садовського відбудеться одразу два концерти Сергія Притули та «ВАР’ЯТИ-ШОУ»: перший пройде о 17.00, другий – о 20.00.

Вінничанам «ВАР’ЯТИ-ШОУ» презентують свою нову святкову програму з найсвіжішими жартами, іскрометними мініатюрами, блискавичними монологами, веселими піснями і традиційним гумористичним баттлом між Притулою і Владзьо. 

- 1 січня прокинетеся, з'їсте найсмачнішу олів'єшечку і гайда до нас на концерт! – запрошують гумористи.

Сьогодні «ВАР’ЯТИ-ШОУ» - це найбільш гастролююче україномовне гумористичне шоу країни.

За 7 років існування хлопці дали концерти майже у всіх містах та містечках України. Більш того, вже стало доброю традицією в одному місті давати по декілька концертів за приїзд. І кожного разу «ВАР’ЯТИ» видають нову 2-годинну програму, жодного разу не повторюючись.

Всі історії для своїх мініатюр артисти беруть з власного життя.  

- Я не придумую для глядачів штучні жарти. На сцені я такий самий хлоп, як людина в залі. І тоді у принципі стирається межа «актор-глядач», – говорить очільник «ВАР’ЯТИ-ШОУ» Сергій Притула. – Коли глядач бачить, що перед нею на сцені стоїть людина, яка має так само сімейні клопоти, десь облажалася в стосунках чи в розмовах з чиновником, це викликає зовсім іншу реакцію. Зникає субординація. Глядач це дуже любить!

«ВАР’ЯТИ-ШОУ» не жартують про політику – тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас.

«ВАР’ЯТИ-ШОУ» по-справжньому можна назвати народним! Протягом двох годин артисти блискуче тримають зал, не даючи, ані на мить розслабитись. І на їхні концерти глядачі приходять цілими родинами!  

- В нашому арсеналі гумористичні сценки, монологи, пісні і все те, що здатне викликати у публіки здоровий сміх, який переходить в гомеричний регіт, – говорить Сергій Притула.

 

 

Порадуйте своїх близьких найкращим новорічним подарунком і в жодному разі не забудьте про себе!

1 січня о 17.00 та 20.00 у театрі імені Садовського Сергій Притула і «ВАР’ЯТИ-ШОУ» будуть чекати всю Вінницю!

Квитки на концерти «ВАР’ЯТИ-ШОУ» можна придбати на сайті http://bilet.vn.ua,  у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх), ТЦ «Петроцентр» і за телефонами безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Пригощає ресторан «Marmaris».

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: концерт Притула варяти 
Матеріали по темі