Суспільство

У підвалі вінницької багатоповерхівки змія привела потомство: люди налякані. Відео

17 липня 2019, 09:59

Вже місяць мешканці багатоповерхівки по вулиці Короленка живуть у страху. Поряд з ними оселився величезний плазун. Він то є, то десь зникає, - йдеться в сюжеті телеканалу «ВІТА».

«Перший раз ми побачили її біля будинку. Вона довжиною близько 1,5 метра», - розповідає вінничанин Володимир.

Небажану сусідку вдалося сфотографувати. Викликали рятувальників, але впіймати змію не змогли. Бійці ДСНС не мають чим. А поки телефонували змієлову, змія заховалася.

«Змієлов сказав, що це щастя, якщо це хлопчик. А якщо це дівчинка, то будете мати скоро потомство», - каже пані Оксана.

Через деякий час в дворі дійсно з’явилося потомство. Підвал багатоповерхівки перевіряли рятувальники, але виявити змію не вдалося. Люди бояться, дітей самих на вулицю не пускають.

«Вона не вибирає, кого вкусити. Це ж змія», - запевняє місцева жителька Лариса.

Фахівці кажуть, що з фото важко розпізнати вид плазуна. Але припускають, що це можу бути маленький пітон або полоз – змія сімейства вужевих, неотруйна. Припускають, що змія могла втекти з чийогось тераріуму.

Люди бояться навіть сідати в автомобілі, припарковані біля будинку. «Двигун теплий. Не виключення, що вона може залізти десь туби грітися або на колесо», - додає Володимир.

Полювання на змію триває. Спеціалісти заспокоюють: плазуни ведуть нічний спосіб життя і самі по собі лякливі, головне – їх не чіпати, а одразу телефонувати рятувальника.


Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: змія рятувальники 
Матеріали по темі