Події

У Південному Бузі на Вінниччині почала гинути риба. Екологи з’ясовують причини

27 липня 2021, 10:33

Спеціалісти Державної екологічної інспекції у Вінницькій області проводять детальне дослідження проб води з Південного Бугу. Їх відібрали вздовж берега річки між населеними пунктами Селище та Гнівань. Причиною стало повідомлення від місцевих жителів про загибель риби.

«На адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області 22 липня 2021 року від жителів Гніванської ОТГ надійшло повідомлення про загибель риби в річці Південний Буг. Спеціалістами відділів інструментально-лабораторного контролю та відділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів здійснено виїзд пересувною лабораторією для проведення обстеження узбережжя річки Південний Буг від села Селище до села Ворошилівка та відбору проб поверхневих вод. При обстеженні було виявлено невелику кількість загиблої риби на березі річки від с. Селище до м. Гнівань, у с. Ворошилівка риби не було виявлено», - повідомляють у Державній екологічній інспекції у Вінницькій області.

Вміст розчиненого кисню у воді становив від 4,4 до 6,5 мг/дм3, при нормі не менше 4 мг/дм3. Наразі проводиться детальне дослідження відібраних проб в лабораторних умовах.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина Південний Буга гине риба екологія 
Матеріали по темі