Суспільство

У Польщі випустили марки з Володимиром Зеленським – їх розкупили за годину

12 травня 2022, 19:26

Національний оператор поштового зв'язку Польщі випустив марки із зображенням Володимира Зеленського. За годину всі марки розкупили.

Про це повідомляє «Укрпошта».

Ініціатором випуску став депутат Краківської міськради Лукаш Вантух. Депутат наклеїв марку на листівку й відправив її російському представнику в Польщі, висловивши сподівання, що таке послання хоч трохи зіпсує йому сніданок .

Всього було виготовлено 99 аркушів по 9 марок на кожному з них. Ціна одного набору – 4 500 злотих (~30 000 грн). Попит виявився настільки великим, що продаж було зупинено вже за годину. Усі кошти підуть на закупівлю гуманітарної допомоги для України.


Нагадаємо, 12 квітня, на Вінниччині провели процедуру спецпогашення та введення в обіг поштової марки з «напрямком руху русского воєнного корабля». Тепер, мешканці області зможуть відправити листа з такою маркою як по Україні, так і за кордон. Укрпошта припинила сполучення з росією і білоруссю, тому туди відправити листа з такою маркою не вийде, але його можна відправити в інші краïни, які підтримують Україну. Загальний наклад марок – 1 млн примірників.

Згодом Укрпошта презентувала нову поштову марку з «російським кораблем». На марці додадуть слово «DONE». Це слово є відсилкою до потопленого російського крейсера «Москва».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Володимир Зеленський портова марка Польща 
Матеріали по темі