Суспільство

У поліції Вінниччини відкрили ситуаційний центр: на виклики реагуватимуть швидше

2 червня 2017, 13:55

 2 червня в Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області відкрили ситуаційний центр. Презентували робочі офіси, новий диспетчерський відділ , аналітичний центр та конференц-зал.

Ситуаційний центр дозволяє в одному місці зібрати всіх керівників різних рівнів, сконцентрувати джерела надходження інформації і в одному місці приймати рішення щодо своєчасного і оперативного розв’язання всіх ситуацій.

 «Він забезпечить  контроль за станом реагування та надання допомоги громадянам, підвищить якість надання поліцейських послуг, дозволить швидше та ефективніше реагувати на загрози вибухів, кризові та терористичні ситуації», - розповів начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування 

Олексій Сергєєв.

Для поліпшення комунікації між центром та районами створено конференц-зал, де керівники можуть зв’язатися з начальником районного відділу, з будь-якими відділами або з черговим у відео-конференції та отримати оперативну інформацію або дати вказівку. 

За словами керівника ГУ НП у Вінницькій області Юрія Педоса, для поліпшення та покращення роботи центру закупили технічного обладнання на суму майже в один мільйон гривень.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця поліція ГУ НП ситуаційний центр 
Матеріали по темі