Суспільство

У понад 400 будинках Вінниці відключили гарячу воду. Людей закликають сплатити борги

17 вересня 2018, 13:22

 «Вінницяміськтеплоенерго» призупинило роботу восьми котелень в обласному центрі. Тимчасово без централізованого гарячого водопостачання залишилися 432 будинки.

Про це підприємство повідомляє на офіційному сайті.

Котельні не працюють за такими адресами: вул. Магістратська, 2 (ТЕЦ-4), вул. К.Широцького, 10, вул. Глінки, 3, вул. Пирогова, 144, вул. Стрілецька, 1, вул. Стрілецька, 16А, вул. О.Антонова, 27. Котельня ПТВМ-30  за адресою, 600-річчя, 13, від якої подається послуга з гарячого водопостачання великій кількості споживачів на верхню і нижню Слов’янку та мікрорайон Вишенька. 

«Значну роль у цій ситуації відіграє наявність боргів споживачів перед підприємством за послугу з централізованого опалення та гарячого водопостачання.  вертаємо вашу увагу, що саме ті кошти, які споживачі сплачують нашому підприємству, використовуються для розрахунку за всі необхідні ресурси для подачі послуги.

Станом на початок місяця борг населення сягає 60 млн. гривень. А це велика сума для підприємства. Ці кошти могли б поліпшити фінансову картину нашого підприємства і як наслідок  - могли бути спрямовані на надання ще більш якісної послуги споживачам», - пояснюють у «Вінницяміськтеплоенерго».

Нагадаємо, з 1 серпня 2018 року  КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» почало надавати послугу з централізованого постачання гарячої води колишнім споживачам ДП «Маяк». Ці споживачі також чимало заборгували за надання послуг за минулі періоди.

«Через таких злісних неплатників навіть відповідальні споживачі можуть опинитися під загрозою!», - додають у КП.

Конкретний термін вирішення ситуації буде повідомлено додатково.

Вінниця.info

Теги: вода 
Матеріали по темі