Події

У популярних дитячих солодощах знайшли сальмонелу

27 травня 2022, 21:15

Компанія «Ферреро-Україна» відкликає з українського ринку окремі партії Kinder Schoko Bons та Kinder Surprise Maxi через спалах сальмонели.

Про це повідомили в ГУ Держпродспоживслужи у Вінницькій обалсті.

«До Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області надійшли інформаційні повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 6 квітня 2022 року №2022.1799-fup та від 28 квітня 2022 року №2022.2452-fup стосовно спалаху харчової інфекції, спричиненої Salmonella Typhimurium, яка виявлена в окремій продукції компанії Ferrero, Кіндер Шоко-Бонс та Кіндер Сюрприз Максі (виробник Ferrero Ardennes S.A., Belgium), що експортувалася до України ТОВ «ФЕРРЕРО Україна», – йдеться у повідомленні.

Операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, попереджають про необхідність вилучення з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган, що передбачено частиною 3 ст. 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»,

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Ферреро-Україна сальмонела 
Матеріали по темі