Суспільство

У Прозорому офісі Козятина впровадили електронну чергу

12 січня 2020, 10:15

У Центрі надання адміністративних послуг Козятинської міської ради, який модернізували у рамках Програма «U-LEAD з Європою», запрацювала електронна черга.

Про це повідомляють на сайті Вінницької обласної державної адміністрації.

«Робимо адмінпослуги більш доступними для людей – для цього модернізуємо міський ЦНАП та постійно працюємо над його вдосконаленням. Одна із новинок – електронна черга, – наголосив міський голова Олександр Пузир. – Дана система надасть можливість підвищити рівень обслуговування відвідувачів адміністративного центру, скоротити термін перебування відвідувачів у черзі або провести попередній запис».

І жителі міста, які сьогодні звернулися за необхідними адміністративними послугами, змогли одразу відчути переваги.

Отримавши послугу чи консультацію, відвідувач може оцінити якість обслуговування, вкинувши «усміхнений» чи «похмурий» смайлик до відповідної скриньки.

Принцип електронної черги простий: спеціальний термінал видає кожному відвідувачу талончик з номером, а коли ця цифра засвітиться на моніторі – можна підходити до адміністратора аби звернутися за необхідною послугою або консультацією. Електронна система керування чергою оснащена звуковим оповіщенням. Роблять голосове повідомлення кожному клієнту, коли настає час для його прийому. Також у приміщенні забезпечується вільний Wi-Fi.

«Відвідувачам таке нововведення подобається, нам також. Робочий процес став більш організований, а можливість конфліктів у черзі знизилась до мінімуму, – зауважила начальник Управління «ЦНАП у м. Козятині» Оксана Бортняк. - Завдяки цій технології люди отримають більше комфорту, адже зможуть бачити абсолютно прозору чергу. Це підвищить довіру до нашої роботи та працівників».

Усе оперативно, прозоро та з комфортом – по-європейськи.

Вінниця.info, фото ОДА

Теги: Прозорий офіс Козятин 
Матеріали по темі