Суспільство

У селі на Вінниччині відкриють двоповерховий спорткомплекс з більярдом, тенісом та тренажерами. Фото

9 березня 2021, 17:31

У селі Савинці, яке входить до Тростянецької селищної територіальної громади, відривають двоповерховий спортивний комплекс. У ньому можна буде займатися танцями, фітнесом, тенісом та більярдом. А користуватися молодь одразу з чотирьох населених пунктів.

«Вже зараз в селі розвиваються різні види спорту: футбол, баскетбол, хокей на траві. Тож для них новий спортивний зал стане чудовою тренувальною базою з ігровим, більярдним та танцювальним залами, а також залом для настільного тенісу і тренажерами. А загалом, Савинецька громада об’єднує ще села: Китайгород, Довжок, Зелений Довжок», - зауважують на сайті Тростянецької селищної територіальної громади.

Двоповерховий спорткомплекс, який готують до відкриття, будувати почали близько 30 років тому.

«На початку 90-х біля місцевої школи спорткомплекс почали зводити, потім настав період безгрошів’я, одна за одною економічні кризи, які не давали завершити проект. З року в рік він поступово руйнувався. Після прийнятого рішення відновити будівлю розпочали процес відновлення документації та прорахунку проекту. За кошти державного, обласного бюджету та спонсорських коштів вдалось встановити усі вікна та двері і провести електропроводку по всьому спортивному комплексі, прокласти водопровід та опалення, утеплити стіни будівлі, також повністю замінити дах, який протікав», - пишуть у громаді.

Нині у приміщені ведуться внутрішні роботи, які допомагають виконувати усі небайдужі жителі села.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Тростянецької селищної територіальної громади.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина село двоповерховий спортивний комплекс 
Матеріали по темі