Місто

Камери автоматичної фіксації порушення ПДР біля Вінниці зафіксували майже 50 тисяч порушень

8 жовтня 2021, 12:50

Протягом місяця, п’ять камер автофіксації порушення Правил дорожнього руху, які встановлені біля Вінниці, задокументували майже 49 тисяч порушень.

«У самій Вінниці вже теж встановлено кілька камер автофіксації, які працюють в тестовому режимі: на проспекті Юності, вул. Келецькій, вул. Київській. За місяць роботи п’яти камер автофіксації, які знаходяться поруч з Вінницею, вже складено 48 тисяч 763 матеріали. З них найбільше постанов винесено у Ксаверівці – 18 тисяч, в Стрижавці – 10 тисяч, в Писарівці – теж 10 тисяч. Тобто за місяць камери напрацювали стільки, скільки ми складаємо за 9 місяців. З камерою не поспориш. Вона складає адмінпротокол три секунди», – повідомив під час проведення чергового виконкому Редван Усеінов, керівник Патрульної поліції Вінницької області.

Також він розповів, що на особливому контролі є виявлення водіїв, які керують транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. За 9 місяців патрульні склали 1451 адміністративний матеріал. У порівнянні з минулим роком, це на 500 менше. У цьому році найбільше матеріалів було складено на водіїв, які перебували в стані наркотичного сп’яніння.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця камери автофіксації 
Матеріали по темі