Суспільство

У Шаргородському районі ремонтують міст через річку Мурафа

8 липня 2020, 10:33

У Шаргородському районі продовжується ремонт мосту через річку Мурафа. Зараз там монтують залізобетонні балки під пішохідний перехід.

Про це повідомляє Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області.

«На мосту через р. Мурафа, що поблизу с. Мурафа Шаргородського району, на км 65+564 автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-03-05 Вороновиця-Тиврів-Шаргород, продовжуються ремонтно-будівельні роботи.

Наразі, працівники підрядної організації влаштовують залізобетонні відкрилки та монтують залізобетонні балки під пішохідний перехід.

Раніше на зазначеному вище об’єкті, мостобудівниками виконано у повному обсязі комплекс підготовчих та земляних робіт, розчищено русло річки, влаштовано металеві конструкції гідрозатвору, завершено роботи по підсиленню берегових та проміжних опор», – повідомляють у СМАД.

Роботи будуть завершені до кінця липня цього року.

На період виконання робіт з поточного середнього ремонту мосту, проїзд по штучній споруді закрито для усіх видів транспорту.

На автомобільній дорозі встановлено необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційне панно та інші технічні засоби організації дорожнього руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Вінницькій області).

Нагадаємо, роботи відбуваються в рамках проекту «Поточний середній ремонт мосту на км 65+564 автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-03-05 Вороновиця – Тиврів - Шаргород у Вінницькій області».

Проектом передбачається влаштування залізобетонного посилення конструкцій берегових та проміжних опор, пролітної будови та відкосних крил. Проїзна частина буде облаштована бар’єрним, перильним огородженням, водовідведенням. Окрім того, підрядники влаштують новий тротуар, а по закінченню робіт нанесуть розмітку згідно ДСТУ, що значно покращить безпеку дорожнього руху.

Для довідки: Цей міст збудували у 1954 році.


Вінниця.info, фото СМАД у Вінницькій області

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: річка Мурафа міст 
Матеріали по темі