Місто

У школах та дитсадках Вінниці діти, які постраждали внаслідок воєнних дій, харчуватимуться безкоштовно

25 вересня 2020, 11:59

У вінницьких школах і дитячих садочках безкоштовно харчуватимуться діти, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів. Таких дітей у Вінниці 502.

Рішення прийняли на сесії депутати міської ради 25 вересня. Витрати на харчування покриватиме міський бюджет.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

«На держаному рівні Верховною Радою було прийнято Закон про безкоштовне харчування у садочках та школах дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів з числі внутрішньопереміщених осіб.

Але, на жаль, Уряд не передбачив фінансування за рахунок державного бюджету. Втім, ми вважаємо, що це питання правильне, і тому будемо забезпечувати харчування цієї категорії за рахунок міського бюджету. У Вінниці таких дітей 502: у садочках виховується 147, у школах – 355 учнів», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

За попередніми розрахунками, на харчування витратять 496 тисяч гривень до кінця року.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року отримують безкоштовне харчування у дитячих садочках діти учасників АТО та ООС, а з 1 вересня 2018 вони харчуються на безкоштовній основі у школах.

Загалом безкоштовним харчуванням у школах та садочках забезпечено дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, дітей з інвалідністю, дітей із малозабезпечених сімей.

Звільнено від плати за харчування в садочках та школах дітей, батьки яких загинули у ході проведення АТО та ООС.

Також безкоштовно харчуються учні 1-4 класів. У садках діє зменшена на 50 % плата за харчування дітей для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей.

Вінниця.info

Теги: харчування діти школа дитячий садок 
Матеріали по темі