Суспільство

У школі на Поділлі створили галерею вишитих портретів видатних українців. Фото

10 серпня 2020, 09:53

У новій школі №24, що у мікрорайоні Поділля, створили галерею портретів видатних українців. Три десятка вишитих картин передала до школи вінницька майстриня. Розмістили їх поруч із кабінетами української мови, українознавства та історії.

Про це у Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

«Продовжуємо готувати до відкриття нову школу на Поділлі. Окрім всього необхідного для проведення занять, – меблів, інвентаря, обладнання, – тут буде і галерея портретів видатних українців. 33 вишиті картини – це подарунок закладу відомої вінницької народної майстрині Любові Шаламай.

Мінівиставку розмістили на другому поверсі закладу символічно поруч із кабінетами української мови, українознавства та історії. Учні не лише знайомитимуться ближче з постатями зі шкільних підручників. Кожна робота вишивальниці – це окремий шедевр, в який вкладено велику працю і душу», – пише Сергій Моргунов.


Нагадаємо, у новій школа №24 на Поділлі 1 вересня розпочнеться навчальний процес. Об’єкт планували здати в експлуатацію в кінці липня. Заклад вже облаштували шкільними меблями та обладнанням.

Будівництво школи розпочалось в грудні 2016 року. Загальна вартість проєкту – 169,7 млн. Школа розрахована на 1200 учнів, має три поверхи. На кожному із них є відокремлена зона для дітей з 1-го по 3-й клас. Для молодших класів облаштували рекреаційну зону, санвузли, сходову клітину та окремий вхід в школу.

Також ми писали, що школа на Поділлі стане гімназією № 24. Восени минулого року, на сесії міської ради депутати затвердили статут закладу.

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

Теги: школа на Поділлі портрет 
Матеріали по темі