Події

У школі, що у центрі Вінниці, розпилили балончик. П’ятеро учнів доправили до лікарні

20 травня 2019, 11:50

20 травня, близько 10 години ранку, ушколі №2, що по вулиці Соборна, розпилили балончик з невідомою речовиною. З приміщення евакуювали учнів, педагогів та інших працівників.

«Близько сотні людей знаходяться на шкільному подвір’ї. Відомо, що п’ятеро учнів доправили до лікарні. Медики обстежують дітей. На місце прибули фахівці ДУ «Вінницький обласний лабораторний Центр МОЗ України. Вони обстежують приміщення», - розповіла з місця журналіст сайту Вінниця.info.

Наразі навчальний процес у школі призупинений.

«Як розповіли люди, ймовірно балончиком скористалась учениця 6-го класу. Його розприскала під час уроку. За словами очевидців, балончик вона носила як засіб самооборони і вирішила показати однокласникам. До школи викликали батьків», - додала журналіст Вінниця.info.

«До навчального закладу балончик з перцевим газом принесла учениця 6 класу. Дівчинка показала газовий балончик на уроці однокласниці, яка згодом його розпилила. У навчальному закладі припинили уроки, усіх учнів вивели на вулицю. Внаслідок інциденту до медичного закладу звернулись 5 учнів. Життю та здоров’ю дітей загрози немає, після надання медичної допомоги їх відпустили додому.

Батьків дітей, причетних до події, викликали до поліції для складання адміністративних матеріалів за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей», - додали пізніше в прес-службі поліції.

Вінниця.info

Теги: Вінниця балончик евакуація школа лікарня 
Матеріали по темі