Суспільство

У сільській ОТГ на Вінниччині відкрили Центр надання адміністративних послуг

13 грудня 2019, 10:30

11 грудня у Джулинській сільській ОТГ запрацював сучасний Центр надання адміністративних послуг.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

З 2017 року Джулинська громада розпочала створення системи адмінпослуг для населення в рамках реалізації одного із пріоритетів розвитку території. Фахівці сільської ради розробили проект щодо створення ЦНАП та подали його на участь у відборі з модернізації і створення ЦНАП від Програми «U-LEAD з Європою». Джулинська ОТГ була відібрана експертами Програми до числа громад – учасників І Фази Впровадження.

Впродовж підготовчого етапу створення належного ЦНАП у Джулинській громаді відремонтували приміщення майбутнього Центру надання адмінпослуг, а також розпочали співпрацю із Програмою «U-LEAD з Європою», яка надала фінансову та консультаційну підтримку проекту з облаштування сучасного ЦНАП для ОТГ.

Джулинський ЦНАП розташовується на першому поверсі будівлі сільської ради, площа 50 кв м, облаштовано 5 робочих місць, серед них і робоче місце з видачі ID карток та закордонних паспортів.

«ЦНАП Джулинської громади зручний для мешканців ОТГ, а також для жителів сусідніх громад. У нас добре транспортне сполучення, тож кожен можеприїхати і отриматиякісну послугу у Джулинці. Свого часу, за кошти місцевого бюджету ми придбали робочу станцію з видачі паспортів, це коштувало близько 300 тис грн. Відтепер, ми обслуговуємо не тільки жителів нашої громади, а й сусідів, в тому числі і з населених пунктів Кіровоградщини, що розташовані поряд. Послуги в ЦНАП надаються протягом робочоготижня, щоденно з 9.00 до 18.00. От, наприклад, паспортні послуги по понеділках в райцентрі отримати неможливо – вихідний,а ми працюємо, до нас приїжджають. В цілому, близько 400 відвідувачів обслуговує Джулинський ЦНАП щомісяця. Працівники Центру - висококваліфіковані фахівці,пройшли відповідне навчання за сприяння ПрограмиU-LEAD», - повідомив Василь Андрущенко, керівник відділу ЦНАП Джулинської сільської ради.

Завдяки підтримці Програми «U-LEAD з Європою» Джулинська громада отримала сучасні меблі, комп’ютерну техніку та програмне забезпечення для ЦНАП. Центр облаштований зручностями для всіх категорій населення, пристосований для потреб матерів з дітьми, осіб з інвалідністю, а також має ігрову дитячу зону.

Як зазначив керівник ЦНАП Джулинської ОТГ Василь Андрущенко, в ОТГ надаватимуть близько 80 видів адміністративних послуг, з часом тут планують суттєво розширити їх перелік. Громада співпрацюватиме із Пенсійним фондом, Центром зайнятості, Держгеокадастром, у ЦНАП надаватимуться послуги державної реєстрації усіх видів, мещканці зможуть отримати різноманітні довідки, витяги, консультації.

Варто зазначити, що мешканців сусідньої Шляхівської ОТГ Джулинський ЦНАП обслуговуватиме в рамках Угоди про міжмуніципальне співробітництво.

Тож відтепер, належні адміністративні послуги для населення за сучасними стандартами надаватимуться і в одній з найвіддаленіших від обласного центру - Джулинській сільській ОТГ Вінниччини.

Нагадаємо, що в Гайсинському районі відкрили сучасний ЦНАП, який надаватиме 140 видів послуг.

Вінниця.info

Теги: ЦНАП ОТГ 
Матеріали по темі