Суспільство

У сільській школі Вінниччини створюватимуть брендований спецодяг на сучасному швейному обладнанні та 3D-принтері. Фото

7 жовтня 2021, 11:42

Брендований спецодяг зі шкільної майстерні для працівників місцевої птахофабрики. У селі на Вінниччині оновлюють клас трудового навчання. Учні та місцеві жителі там будуть не просто навчатися шити й працювати за 3D-принтером, а й заробляти кошти. Мінімум, на придбання матеріалу.

У селі Оляниця, яке входить до Тростянецької громади на Вінниччині, у класі трудового навчання місцевої школи, встановлюють сублімаційний пристрій, дві швейні машинки, оверлок та 3D-принтер. Обладнання придбали завдяки грантовим коштам, а також співфінансуванню з місцевих бюджетів.

«Ідея проєкту «Нове життя шкільної майстерні», належить нашому педагогу, яка викладає трудове навчання. Вона і написала грант, а благодійники, громадськість та місцева влада її підтримала. На території навчально-виробничих класів є устаткування по обробці дерева та металу. Вирішили розширити потенціал. Біля нашого села є велике підприємство, її працівники, з яких чимало наших жителів, потребують спецодягу. Тому, ми зможемо його шити на двох машинках, обробляти тканину на оверлкові, а логотипи друкувати на 3D-принтері. І все це у школі. Зрозуміло, що на новому устаткуванні діти будуть навчатися. А роботи по створенню спецодягу відбуватиметься у позашкільний час. Хоча, у планах також організувати при нашій школі гуртки та майстеркласи по бісероплетінню та іншим творчим напрямам», - розповідає Вінниця.info директор місцевої школи Тетяна Довбня.

Наразі у класах трудового навчання завершують проводити ремонтні роботи та встановлення накриття біля входу. Там також планується дообладнання наявного в майстерні деревообробного верстата та придбання нових меблів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Тростянецька ТГ.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччини школа пошиття спецодяг 
Матеріали по темі