Афіша Вінниці

У суботу сучасний театр «Коло Світла» презентує виставу «ОбійМи» - про дзеркало людських стосунків і кожного з нас

20 квітня 2018, 16:02

 Що може бути більш захопливим та феєричним, ніж мистецтво?

Адже мистецтво – квінтесенція краси, яка, без сумніву, рятує світ. Рятує серця та життя. Допомагає чистіше та глибше відчувати буття – його любов, радість і біль…

Вже цієї суботи, 21 квітня, о 18.00 у Вінницькій обласній філармонії відбудеться прем’єра вистави «ОбійМи».

Творці обіцяють, що у постановці кожний пізнає себе, а після перегляду глядачі вийдуть геть іншими.

- «ОбійМи» вразять, захоплять, торкнуться найтонших струн вашої душі, подарують натхнення і омріяні крила! Насолоджуючись глибокими життєвими історіями, будемо разом зазирати всередину себе, - інтригують організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». - На виставі «ОбійМи» вас чекає новаторська постановка і режисерські ходи, мікс проникливих монологів, життєвих історій та краси пластичного руху, авторська музика талановитого композитора Олександра Суханова.  Буде максимально відверто й актуально, чуттєво і невимовно красиво!

Колектив сучасного концептуального експериментального театру «Коло Світла» – це 12 прекрасних творчих жінок – танцівниць, художниць, співачок, письменниць та поетес.

- Ми прагнемо розкривати грані життя у неординарних виставах. Це імпульс, заклик до любові, щирості, до чесності зі світом та собою. Наш театр молодий, наразі ми презентуємо наше перше творіння – виставу «ОбійМи». Вона про сучасних людей та наш соціум в дзеркалі людських стосунків та переживань, про питання совісті та суспільства. Це суто жіночий погляд на світ та людей. Погляд вдумливий та одночасно емоційний.

Керівник театру та режисер вистави Юлія Свєтлова – хореограф, письменниця та поетеса, відома багатьом вінничанам своїми віршами та моно-виставами.

- Ця вистава про кожного з нас. Про наші страхи та їх подолання, про потребу бути почутими, про важливі вибори, які ми робимо впродовж всього життя. Про те, які ми усі різні та особливі, і водночас – які ми схожі в своїх почуттях та нескінченних пошуках сенсу, - розповідає Юлія Свєтлова. - Ми прагнемо, аби наше творіння пробуджувало людські душі, підштовхувало до змін. Це наш маленький внесок для перетворення цього світу на краще. Віримо, що за допомогою вистави нам вдасться сколихнути глядацькі серця та зробити ще один маленький крок назустріч до нашої мрії – світу, в якому панує любов та злагода. Сподіваємось на вашу любов до мистецтва та чекаємо всіх у суботу на прем’єрі!

Не пропустіть 21 квітня о 18.00 у Вінницькій обласній філармонії прем’єру вистави «ОбійМи»!

Вас чекають дві незабутні години почуттів та відкриттів, щирості та чесності зі світом та собою!

Вартість квитків – від 130 до 280 гривень.

Квитки можна придбати на сайті http://bilet.vn.ua , у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, Вінницької обласної філармонії, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вистава театр 
Матеріали по темі