Суспільство

У Тростянці для дітей влаштовують спортивні розваги та майстер-класи

12 травня 2022, 22:05

У селищі Тростянець, що на Вінниччині, проводять для дітей різні спортивні розваги та майстер-класи. Діти займаються хореографією, пішохідним туризмом, а також навчаються бісероплетіння, виготовлення листівок. Організовує такі заходи Тростянецький будинок дитячої творчості.

«Вихованцями та керівниками гуртків Тростянецького будинку дитячої творчості проводять майстер-класи для діток з селища та внутрішньо-переміщених, які тимчасово проживають у Тростянецькій громаді. діти навчаються бісероплетіння, виготовлення колосків у техніці Орігамі. Також проводять заняття із техніки пішохідного туризму», – розповіла Вінниця.info заступниця директора Будинку дитячої творчості Олена Самоєнко.

Вихованці гуртка спортивного туризму охоче допомагають іншим дітям долати дистанції – траверс, паралельні мотузки, навісна переправа.

Також у парковій зоні проводять ярмарок. Там продають роботи вихованців та керівників гуртків будинку дитячої творчості – ляльки-мотанки, магнітики, листівки, вироби з гіпсу, браслети з пап’є-маше. Усі вилучені кошти передають на потреби ЗСУ.

Загалом уже два тижні поспіль у Тростянці проводять різні майстер-класи та заняття для дітей.

«Діти займаються паперопластики, бісероплетілля, виготовлення листівок, декорування та розпис магнітиків, фігурна їзда на велосипеді. Також організовують заняття з хореографії. Діти вчили рухи під пісню «Ой у лузі червона калина», – додала пані Олена.
Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: майстер-клас розваги діти 
Матеріали по темі