Спорт

У Центральному парку проходить чемпіонат з бігу. Спортсмени бігають і вдень, і вночі. Фото

15 серпня 2020, 21:07

У Вінниці другу добу поспіль проходить Чемпіонат України з бігу на 48/24/12 годин. Спортсмени цілий день і ніч з перервами бігають у Центральному парку. Приїхали також учасники з Італії, Англії, Білорусії та Росії. Для них проводять окремий забіг самоперевершення на 6 і 3 години.

Змагання стартували вчора, 14 серпня. Ці змагання включать два чемпіонати: на 48 годин – дві доби, і чемпіонат 24 і 12 годин. Також тут є ще менші дистанції для тих, хто просто хоче себе випробувати, або якщо учасник з-за кордону. Для них виділили 6 і 3 години.

Бігають люди в парку по колу, довжиною в більше 1000 метрів. Кожне коло фіксується.

«Завдання спортсмена більше набігти кіл. Люди самі регулюють свій графік, коли треба відпочивати, коли на масаж піти, коли поїсти, піти в душ чи туалет. А так вони біжать і вдень, і вночі. Ми, як організатори, намагаємося лише створити для спортсменів комфортні умови», – розповів організатор.

Біля стадіону розташували кілька наметів, там спортсмени можуть поїсти вегетаріанську їжу, піти на масаж або отримати базова медичне обслуговування.

Цього року близько 70 учасників, але це враховуючи усі змагання. Найстаршому учасників чемпіонату 81 рік, найменшому – 18.

Після закінчення чемпіонату усіх учасників будуть нагороджувати.


Вінниця.info

Теги: біг Центральний парк 
Матеріали по темі