Події

У центрі Могилів-Подільського спалахнули шини біля багатоквартирного будинку. Фото

22 серпня 2019, 14:03

Близько 13 години 22 серпня у центрі Могилів-Подільського спалахнули шини. Горіли покришки, якими огородили зелену зону будинку по вулиці Вірменській.

«Їхав машиною. Спочатку зреагував на різкий запах гуми. Потім бачу густий дим. Приглядівся крізь нього, а там колеса горять. Неподалік працювали комунальники. Перепитав у них, чи не викликали вони пожежну. А у відповідь, не повірите, кажуть, що не викликали, бо розрядився телефон! Я подзвонив на «гарячу» службу, не можу бути байдужим. Крім того, палало прямо біля високовольтного стовпа. Могла бути серйозна аварійна ситуація», - розповідає місцевий Вінниця.info мешканець Євген.

Чорний дим від шин охопив всю вулицю.

«Це так палили траву прямо біля нашого будинку. Так воняє, дихати немає чим», - зауважила місцева Ніна Стус.

Встановити, хто підпалив шини, мають спеціалісти. Відомо, що за паління трави передбачається адміністративна відповідальність.

Статті 16 і 22 Закону України Про охорону атмосферного повітря; забороняють спалювання листя. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 77 адміністративного кодексу України. Так, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вінниця.info

Теги: Вінниччина шини підпал 
Матеріали по темі