Місто

У центрі Вінниці безкоштовно поекспериментують з дітьми та молоддю

24 січня 2011, 16:03

У Вінниці з 1 лютого 2011 року в клубі «Факел» (вул. Соборна,91) запроваджуються нові форми роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання.

Про це повідомляє відділ у справах сім'ї, дітей та молоді Вінницької міської ради.

За повідомленням, два нових гуртки для дітей та молоді з експериментальними програмами працюватимуть безкоштовно для усіх бажаючих.

У першому гуртку буде організована туристично-краєзнавча робота для всіх бажаючих. Завданням роботи з дітьми - навчити їх активно відпочивати, цікавитись історією рідного краю, знайомитись з найцікавішими туристичними місцинами Вінниччини. Однією із особливостей буде можливість проводити цікаві екскурсії для своїх однолітків самою дитиною.

Робота іншого гуртка буде спрямована на розвиток у дітей творчих здібностей в напрямку інтерактивних сучасних програм. А саме, розвинути творчу уяву дитини, спонукати і підтримувати її бажання творити.

У відділі переконані, що відсутність авторитарних методів педагогіки, повна свобода у мисленні та творчі дискусії, а саме таким чином буде побудована робота клубі, розвиватимуть у вихованців почуття власної гідності та відповідальності.

Програми, за якими працюватимуть у клубі, розроблені під керівництвом відділу у справах сім'ї, молоді та туризму Вінницької міської ради молодими творчими особистостями Ольгою Ковалюк і Анастасією Мальцевою. Координатором програм виступає досвідчений педагог, директор центру, що опікується роботою клубів за місцем проживання, Наталія Тетерук.

Перші пробні заняття по цих програмах були проведені восени під час святкових програм у мікрорайонах міста.

Займатимуться діти, поки що, у приміщенні підліткового клубу «Факел», а в подальшому, при наявності достатньої кількості бажаючих, і в інших підліткових клубах.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі