Суспільство

У центрі Вінниці лагодять та чистять стічні решітки. До Великодня в області заплановані масштабні прибирання

2 березня 2017, 15:06

 2 березня  після обіду у Вінниці по вулиці Соборна  робітники міського дорожнього управління лагодять стічні решітки, які  між дорогою та бордюром.  Кожну знімають, акуратно відчищають. Бруд, залишки снігу змітають. Де збилися укріплення, цементують.

«Ремонтні роботи  та очистка цих ділянок проводиться протягом року. Як за нагальної потреби, так і з певною періодичністю. Немає нічого дивного сьогодні», - пояснив  Вінниця.info працівник Вінницького дорожнього управління.

Зауважимо, до православного Великодня, який  цього року відзначають 16 квітня, заплановано завершити в області заходи з прибирання та благоустрою територій.

«На 2017 рік вже підготовлено проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів області»,- зазначив заступник голови ОДА Василь Броварник.

Того року із місцевих бюджетів на роботи із благоустрою було направлено понад 360 млн. грн.

За результатами проведеної роботи виявлено та ліквідовано 1925 несанкціонованих сміттєзвалищ, вивезено близько 21 тис.м. кв. сміття, упорядковано 11350 тис.м² парків, скверів та 5431,2 тис.м. кв. дворових територій.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця прибирання чистять 
Матеріали по темі