Місто

У центрі Вінниці люди перекрили рух транспорту. Фото. Оновлюється

2 листопада 2018, 15:59

 2 листопада близько 15:20 години у Вінниці на вулиці Театральній мітингувальники перекрили рух для транспорту. Мітинг проводять на перехрестях вулиць Соборна – Театральна та Театральна Верещагіна.

Ситуаційний центр Муніципальної поліції радить водіям об’їжджати зазначені ділянки дороги.

Відомо, що з акцією протесту вийшли мешканці житлового масиву «Барський».

Співвласники житлово-будівельного комплексу «Барський» вийшли на мітинг разом із забудовником. Люди кажуть, що вже більше місяця не можуть підключити до своїх помешкань газ та здати будівлю в експлуатацію.

«Особисто я заплатив більше мільйона гривень за квартиру, до квартири підведена електрика, вода і починаються морози, а газу у нас в квартирах немає. Опалення включити ми не можемо, а скоро морози», - говорить один з мітингувальників, який відмовився називати своє ім’я.

Місце для протесту обрали не випадково. Кажуть що саме на Театральній знаходиться установа, яка видає документи про прийняття будівель в експлуатацію (ймовірно Державна архітектурно-будівельна інспекція – ред.).

«Забудовник три рази подавав документи. Останній раз на сайті  вінницької ради в прозорому офісі висіло оголошення, що рішення позитивне, але насправді, рішення негативне. Чому рішення негативне нічого ніхто не каже. Забудовник прийшов з нами сьогодні, тому що у цій позиції ми на його стороні – йому і нам потрібні документи на будинок», - додає співрозмовник.

Станом на 16.41 годину рух транспорту відновлено. Очевидно забудовник та ініціативна група знайшла компроміс з представниками органів влади.

Нагадаємо, минулого тижня з протестом і і перекриттям руху на Соборній мітингували жителі ЖК «Європейський квартал».

Вiнниця.info

Теги: перекриття рух 
Матеріали по темі