Суспільство

У центрі Вінниці провели зйомку популярного шоу з Ольгою Фреймут

23 серпня 2016, 16:58

 23 серпня у центрі Вінниці на майдані Незалежності канал «1+1» проводив зйомки програми «На ножах», ведучою якої є Оля Фреймут, а експертом ресторатор Діма Борисов.

Подробиці змагань та учасників програми знімальна група тримає в таємниці.

«Оля Фреймут допомагає людям зробити їх заклади кращими, вона має великий досвід в цьому, і вона ідеальний клієнт ресторану. Діма Борисов – відомий ресторатор, він має заклади по всьому світу», - розповідає Анастасія Алєксєєва шеф-редактор шоу «На ножах».

Перед тим як сьогодні проводити зйомки на Майдані Незалежності, відзняли програму і в ресторані. Було обрано один з найкращих закладів міста, серед тих що подали заявки на участь в проекті, і ресторатори проводили майстер-класи для колег.

«Готували їжу для гостей, ми виявляли проблеми, які є в їх ресторанах, тоді експерт Діма Борисов провів учасникам змагання, яке допоможе рестораторам зробити свій заклад успішним. Зараз учасники навчаються готувати, дивлячись на своїх конкурентів-професіоналів та вчаться командної роботи, бо відсутність командної роботи було однією із проблем закладів», - говорить пані Анастасія.

Як відомо, це не перша програма каналу «1+1» у Вінниці. Раніше Ольга Фреймут інспектувала Вінницькі трамваї.

Вінниця.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: шоу фреймут 
Матеріали по темі