Місто

У центрі Вінниці проводять майстер-класи, аукціон і концерт щоб зібрати кошти на обладнання для дітей з порушенням слуху

22 квітня 2018, 14:07

  22 квітня у Вінниці на Європейській площі проходить міський етап XIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до Серця» - «Почуй світ». Акцію проводять аби зібрати кошти для придбання медичного обладнання для дітей з порушенням слуху.

Біля Вежі виступають дитячі колективи. На столиках поруч проводять аукціон-виставку. Тут придбати дитячі вироби. А зібрані кошти з аукціону будуть витрачені на медобладнання для дітей.

Окрім цього тут ближче до 15 години проходитимуть майстер-класи з зумби, мові жестів, створенні свічок, петриківському розпису, оригамі.

«Ми збираємо кошти для дітей з порушенням слуху. Цього року для Вінницької області планується закупити діагностичне обладнання. Після збору коштів відбудеться лікарська нараді і буде вирішено, куди найбільше потрібне обладнання і яке саме», - повідомила координатор акції «Серце до Серця» у Вінницькій області Тетяна Гладкевич.

Нагадаємо, минулого разу зa результaтaми aкції «Серце до серця» у Вінницькій облaсті було зібрaно 297 452, 11 гривень, що стaло другим результaтом серед облaстей Укрaїни. Нa зібрaні кошти для Вінницької облaсної дитячої лікaрні зaкупили тa передaли aпaрaт для лікувaння тa відновлення зору «Aмбліокор» тa двa aпaрaти для стaбілізaції і лікувaння близько зрості «Струмок».

 

 

 

 

Вiнниця.info

Теги: діти аукціон слух 
Матеріали по темі