Місто

У центрі Вінниці відкрилася оновлена виставкова зала спілки художників

10 грудня 2015, 09:31

 9 грудня у Вінниці відкрилася оновлена виставкова зала Вінницької обласної організації Національної Спілки художників України.

В оновленій залі відкрилася перша виставка картин, гобеленів та скульптур під назвою «Людина і світ». Тут представлені картини майже всіх членів спілки художників. Загалом в залі налічується близько 60 витворів мистецтва.

На відкриття досить важливої події завітали художники Вінниччини, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, начальник управління культури і мистецтв ОДА Станіслав Городинський, члени обласної організації спілки художників України та шанувальники мистецтва.

Тетяна Журунова член обласної організації спілки художників України, розповідає, що ремонт був зроблений за кошти спонсорів та художників. Після ремонту приміщення розширили, але найголовніше тут з’явилося досить інакше освітлення,  за її словами для живопису це дуже важливо.

Голова спілки Вінницької обласної організації Національної спілки художників України Олександр Назаренко, розповідає, що роботи над оновленням зали тривали близько півтора роки.

«Сьогодні у нас дуже цікава подія, десь десять років тому ми мріяли оновити цей зал. За багато років приміщення було технічно застаріле, томи ми вирішили зробити ремонт в цьому залі. Ремонт тривав близько півтора роки», - каже художник.

За його словами в майбутньому в сучасному залі планують встановити проектор та аудіо систему,  а ще буде облаштована конференцзала.

Відвідати виставку зможуть всі бажаючі безкоштовно.

 

 

 

 

 

  

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: художники зал 
Матеріали по темі