Місто

У центрі Вінниці з’являться фігури легендарних Beatles

20 березня 2016, 18:09

 У Вінниці все-таки з’являться легендарні Beatles. Площу біля «Макдональза» капітально відремонтують і обладнають сучасною арт-композицією.

17 березня виконком Вінницької міської ради надав дозвіл департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради на проектування капітального ремонту зони благоустрою по вул. Соборній біля будинку № 51а в м. Вінниці.

Це будуть чотири жовті промені, викладені з бруківки, які у вечірній час будуть підтримуватися штучним освітленням, як на Майдані Незалежності. Самі промені символізуватимуть видатних осіб Джона Леннона, Пола Маккартні, Джорджа Харрісона і Рінго Старра. А в центрі скверу (ближче до 17 школи) з’являться  і фігури музикантів, які будуть виготовлені з сучасних матеріалів: орг-скла, металу, пластику, можливо сплавів. Перед нею буде надпис «Ліверпуль».

Крім того, передбачається благоустрій самого скверу. Планується заміна бруківки, нове озеленення, світильники, а також реконструкція лавочок, підпірної стінки біля 17 школи та паркану. В тому числі, не виключено, що оновиться і вигляд огорожі, ближче до Соборної, біля Макдональдса.

Нагадаємо, що про плани реконструкції площі в центрі міста Сергій Моргунов заявив ще у 2014 році.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: будівництво 
Матеріали по темі