Місто

У центрі Вінниці будують підземний контейнерний майданчик з «розумними» баками

21 жовтня 2019, 15:59

У Вінниці почали будувати новий підземний контейнерний майданчик. Розташується він на вулиці Мури поблизу будинку №6.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

На поверхні встановлять чотири «розумні» сміттєприймачі, аналогічні тим, що функціонують по вул. Л.Толстого і біля РАЦСу, – коли відповідні контейнери уже заповнені вони просигналізують про це червоним кольором на індикаторах, а кришка приймачу заблокується. Одночасно із цим інформація про наповненість надходить працівникам КП «ЕкоВін», які можуть відкоригувати графік вивезення сміття.

«Тому вінничанам не потрібно прикладати силу, щоб його відкрити, адже таким чином наземний елемент можна поломити. Важливо, щоб мешканці дотримувалися правил використання та цивілізовано підходили до користування такими сучасними майданчиками», - зазначив заступник директора департаменту комунального господарств та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Перший підземний контейнерний майданчик у Вінниці з’явився минулого року по вулиці Льва Толстого. В цьому році на розі вулиць Острозького та Замостянській розмістили ще один підземний майданчик для роздільного збору сміття.

На майданчику по вул. Мури буде чотири контейнери: два для вологих та два для сухих відходів. Біля сміттєвих баків встановлять світильники та камери відеоспостереження, які працюватимуть на сонячних батареях. На спеціальній інформаційній табличці буде роз’яснено, як саме користуватись цими контейнерами.

Перевага підземних сміттєвих систем у тому, що побутові відходи зберігаються під землею і не створюють дискомфорту – немає неприємного запаху, негативного враження від накопичення відходів, а сама територія виглядає естетично. Тому такі майданчики облаштовуються в першу чергу на центральний вулицях міста.

Раніше департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради оголосив тендер на капітальний ремонт контейнерного майданчика по вул. Мури. Очікувана вартість закупівлі – 1,3 млн грн.

Вінниця.info

Теги: сміття сміттєсортувальний комплекс 
Матеріали по темі