Суспільство

У центрі Вінниці чотирилапі шукають господарів. Фоторепортаж

3 серпня 2019, 16:53

3 серпня у Вінниці проходить четверний «Хвіст фест» – захід на благодійних засадах, де безпритульним тваринам допомагають знайти нових господарів.

Біля Вежі стоїть два десятка кліток, у яких малі кошенята або вже дорослі коти. У великих клітках – щенята. Одні сплять, інші гавкають на дорослих собак. Усіх принесли сюди волонтери або просто вінничани, які вирішили долучитися до благодійного заходу, з надією знайти новий будинок. Історії в кожного різні. Когось знайшли на смітнику, когось підкинули або врятували від зливи. Хтось просто не може у квартирі тримати багато тварин.

Тварини за віком різні, собачки та кошенята від 1-го місяця до більше, ніж рік. Але усі однакового чекають любові від людських рук.

Це Катя, їй два місяці. Її новонародженою підібрала Євгенія разом зі своїм сином, коли йшов град.

«Два місяці вона прожила в нас. Приходимо на фестиваль вже вдруге з Катею, сподіваємося, що знайдемо їй нового господаря. Вдома у мене ще є кіт, який виховав Катю, навчив її митися, ходити в туалет, буквально змінив їй маму. Їсть вона все, навіть навчила нашого кота їсти суп та вівсянку. Вона дуже грайлива, цілими днями по квартирі скаче з іграшками», – розповідає Євгенія.

Марія приїхала із Калинівки на фестиваль вдруге. Із собою привезла крихітку Брук. Собачці 3 місяці, в їжі не перебірлива.

«Ми живемо в Калинівці. Сусідку моєї бабусі забрали в будинок пристарілих, її собака опинилась на вулиці вагітна, народила на будівництві щенят. Згодом їх викинули на смітник. Собака привела у мій будинок всіх щенят, їх було семеро. Завдяки «Хвіст фест» мені вдалося їх роздати, залишилася лише одна дівчинка. Їй 3 місяці, оброблена від паразитів. Щодо їжі – не перебірлива, їй все рівно, що їсти. Головне, щоб її любили», – розповідає Марія.

Вінничанка Анжеліка їхала додому і побачила, як двоє щенят вибігли на дорогу. Каже, що коли посадила їх в машину, вони вже зрозуміли, що їх везуть додому.

«Я працюю на залізниці, їхала додому і побачила, що двоє маленьких собачок вибігли на дорогу. Вони були хворі, налякані та дуже маленькі. Як тільки я їх посадила в машину, вони одразу зрозуміли, що їх везуть додому. В мене вдома ще є собака, вони всі здружилися, граються разом. Другу собачку я залишила вдома, тому що вона трішки прихворіла. Думаю, що сьогодні Чорнушка поїде додому з новими господарями. Їй приблизно 3 місяці. Вона оброблена від бліх, глистів, зроблена вакцина. Їсть все те, що її хазяїн», – каже Анжеліка.

Перед тим, як чотирилапий піде додому з новими господарями, він проходить перевірку у ветеринара.

Захід триватиме до 18:00 години.Вінниця.info

Теги: тварини виставка 
Матеріали по темі