Місто

У центрі Вінниці на Соборній розберуть паркан. Роботу оцінили в 83 тисячі

2 червня 2020, 15:36

МКП «Архітектурно-будівельний сервіс» оголосило тендер на послуги з розбирання захисної дерев’яної огорожі по вул. Соборна/вул. Театральна, 74/16 у м. Вінниці та перевезення конструктивних елементів на місце тимчасового зберігання. Очікувана вартість закупівлі – 83 тисячі грн.

Тендерною документацією передбачено:

  • Розбирання зовнішніх металевих трубчастих інвентарних риштувань, висота риштувань до 16 м (одиниця виміру – м2, зазначена кількість елементів – 1330);
  • Розбирання огорожі з щитів глухих (кількість – 170);
  • Навантаження і розвантаження штучних конструктивних елементів (коли транспортний засіб або тара знаходиться на відстані від 1,5 до 3 м від місця навантаження або розвантаження; одиниця виміру – тонни, кількість елементів – 25);
  • Перевезення металоконструкцій важкого та легкого типів транспортом загального призначення на відстань 15 км.

Раніше ми писали, що у центрі Вінниці, на перетині вулиць Соборної і Театральної, знаходиться чотириповерхове приміщення, яке привертає увагу своїм станом «вічного ремонту». Споруда обставлена будівельним риштуванням та закрита сіткою, однак жодних робіт там не ведуть. Вінницький дослідник Вадим Постернак поділився у соцмережі архівними фото, які свідчать, що більше сотні років тому на першому поверсі будівлі працював кінотеатр «Експрес», який двічі змінював свою назву.

Відомо, що після Другої світової війни в будівлі розташовувалися різні департаменти. Деякий час там працювало кафе, різні форми орендували приміщення під офіси. У 90-х споруду його включили до переліку пам’яток містобудування та архітектури Вінницької області.

Згідно із розпорядженням ОДА №251 від 21.05.1996 року прибутковий будинок на вулиці Соборній, 74 вважається архітектурною пам’яткою місцевого значення. У 2001 році влада передала будівлю в оренду на 30 років ТОВ «Оспром» (в минулому фірма «Райдуга»). Орендар обіцяв за 5 років виконати капітальний ремонт, але окрім добудови четвертого поверху та заміни балок справа не пішла.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: тендер Соборна Театральна Вінниця 
Матеріали по темі