Місто

У центрі Вінниці перед мостом на Старе місто планують робити острівці безпеки

21 жовтня 2021, 14:53

Весною цього року у Вінниці, перед мостом на Старе місто, на перехресті вулиць Коріатовичів та Оводова облаштували кругову розв’язку та вимкнули світлофори. Реорганізацію дорожнього руху випробовують в тестовому режимі. Урбаністи зазначали що це дозволить збільшити пропускну здатність перехрестя. Не всім водіям новація сподобалась. Реєстрували петицію щоб круговий рух відмінили, але звернення не набрало необхідної для розгляду кількості підписів.

У вересні вінничанка звернулась до міського голови Сергія Моргунова з проханням звернути увагу на проблемне перехрестя. Жінка зазначила, що відколи вимкнули світлофори, пішоходам складно перейти дорогу, водії не пропускають інших учасників дорожнього руху. Вона попросила встановити світлофори або організувати безпечний для пішоходів перехід.

У відповіді мер Вінниці повідомив, що запровадження руху по колу на постійній основі поки що вивчається, а в майбутньому планують реконструкцію перехрестя з будівництвом острівців безпеки.

«Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку спільно з комунальним підприємством «Агенція просторового розвитку» проводився моніторинг ситуації, за результатами якого прийнято рішення щодо доцільності запровадження кругового руху на постійній основі.

На даний час, планується реконструкція зазначеного перехрестя. В ході реконструкції буде передбачено будівництво центрального острівця, напрямних острівців та пішохідних переходів з влаштуванням острівців безпеки. Зазначені заходи забезпечать безпеку руху пішоходів при переході проїзної частини на вищевказаному перехресті», - зазначено у відповіді.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: рух по колу міст на Старе місто острівці безпеки 
Матеріали по темі