Місто

У центрі Вінниці перед мостом на Старе місто планують зробити круговий рух. Візуалізація

5 березня 2021, 14:45

У Вінниці в тестовому режимі реорганізують рух на перехресті вулиць Оводова та Князів Коріатовичів перед мостом на Старе місто. В кінці березня там планують розмітити круговий острівець.

Про це зазначено в інформації Агенції просторового розвитку.

«Вулиця Князів Коріатовичів та Староміський міст є одними з найбільш перевантажених ділянок вуличної мережі міста. Через недостатню пропускну здатність перехрестя вулиць Коріатовичів та Оводова в години пік тут систематично спостерігаються затори. В ході пошуку рішення по зменшенню затримок громадського та приватного транспорту на даному перехресті компанія Урбан Прогрес на замовлення Агенції просторового розвитку провела моделювання реорганізації цього перехрестя з влаштуванням саморегульованої кругової розв'язки.

На відміну від площі Гагаріна, де круговий рух неможливо застосувати через наявність трамвю, круг на Коріатовичів за попередніми оцінками є оптимальним рішенням.

Результати моделювання показують, що дане рішення дає змогу збільшити пропускну здатність перехрестя на 30% у порівнянні з існуючим світлофорним регулюванням», - зазначено в інформації.

На відео можна побачити пришвидшену у 4 рази симуляцію роботи перехрестя з існуючим транспортним навантаженням в годину пік.


«Існуюча геометрія проїзної частини дозволяє розмістити круговий острівець без капітальних втручань. Планується, що до кінця березня перехрестя буде реорганізовано в тестовому режимі.

Якщо тестова експлуатація на практикці доведе ефективність кругового руху на перехресті вулиць Коріатовичів та Оводова (перед Староміським мостом) це рішення буде прийняте на постійній основі», - зазначає Агенція просторового розвитку.

Нагадаємо, наприкінці минулого року змінили організацію дорожнього руху на площі Гагаріна. Спочатку була критика, потім водії і пішоходи говорили, що перехрестя стало зручним.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info,відео та ескізи - Агенції просторового розвитку

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: круговий рух староміський міст 
Матеріали по темі