Місто

У центрі Вінниці планують будувати новий мікрорайон з висотками, школою і стадіоном. Оголосили громадські обговорення

7 липня 2020, 14:10

Вінницька міська рада опублікувала 16 червня повідомлення про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Магістратською, Петрусенко, Пестеля, Івана Богуна та Б. Лукяновського».

Йдеться про територію колишнього цегельного заводу «Керамік».

Територія забудови - 38,23 га. З них під багатоквартирну забудову – 7,5 га, малоповерхову забудову 8, 9 га. Реалізація проекту розрахована на 3 - 7 років.

Проектним планом передбачено будівництво восьми багатоповерхівок висотністю 5-7 поверхів та три 6-поверхові будинки. Також в проекті є:

  • школа на 33 класи
  • стадіон
  • громадський центр з підземним паркінгом
  • два підземних паркінги на 50 та 190 місць
  • два дитсадки на 190 місць
  • автомийка

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

«Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 12 липня 2020 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 12 липня 2020 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються», - зазначено в повідомлення департаменту правової політики Вінницької міської ради.

Проектна пропозиція


Карта місцевості


Територія колишнього цегельного заводу «Керамік»


Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: забудова проект Вінниця громадські обговорення цегельний завод 
Матеріали по темі