Місто

У центрі Вінниці планують забудову вздовж Південного Бугу – будинки, готель, причал. Оголосили громадські обговорення

4 серпня 2020, 16:23

У Вінниці планують комплексну забудову території між вулицями Князів Коріатовичів, Соборною, Миколи Оводова та річкою Південний Буг. З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – Детального плану території, розпочинається громадське обговорення, яке триватиме до 31 серпня.

Про це йдеться в оголошенні Вінницької міської ради.

Площа території майбутньої забудови – 9, 52 га. Проектним планом передбачено:

Будівництво триповерхового кафе на 100 місць

Будівництво 4-поверхового готельного комплексу з мансардою і виходом до причалу

Облаштування парковок біля кафе та біля готельного комплексу

Будівництво причалу з кафе

Зведення 13 житлових будинків. З них три - 5-поверхівки, три - 4-поверхові, чотири – 3-поверхові та один – 2-поверховий. Загальна кількість квартир у всіх будинках – 120.

2-поверховий паркінг на 100 машин

Облаштування автомобільної парковки біля басейну Авангард

Вздовж Південного Бугу – в ескізному проекті показана також велодоріжка

«З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 31 серпня 2020 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 31 серпня 2020 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення», - зазначено на сайті міської ради.


Раніше редакція Вінниця.info писала, що у Вінниці на місці колишнього цегельного заводу планують будувати новий мікрорайон з висотками, школою і стадіоном.

Вінниця.info

Теги: Вінниця Південний Буг річка територія забудова план 
Матеріали по темі