Суспільство

«Люди в чорному»: центрі Вінниці провели акцію проти торгівлі людьми. Фото

18 жовтня 2019, 16:33

18 жовтня, у Вінниці до Дня боротьби з торгівлею людьми, відбулась акція «Хода за свободу» – «Walk for freedom». Таку акцію у Вінниці проводять другий рік поспіль, аби привернути увагу суспільства до проблеми торгівлі людьми.

«Walk for freedom» є частиною всесвітньої кампанії проти торгівлі людьми.

По обіді на Європейській площі зібралися кілька десятків людей. Усі були одягнені в чорний одяг, а в руках тримали чорні парасольки з надписами «Walk for freedom». На площі провели акцію, розповідали про проблему торгівлі людьми.

Після виступів, учасники сформувалися у довгу колону та пройшлись мовчазною ходою по Соборній. Перехожим волонтери роздавали інформаційні буклети із порадами, як вберегтись від злочину торгівлі.

Впродовж 2012-2019 років, у Вінницькій області встановлено статус 65 осіб, які постраждали в торгівлі.

Також для вінничан провели інформаційно-консультативні пункти з питань протидії торгівлі людьми. Концепція проведення пунктів – ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми, відпрацювання чітких алгоритмів дій для надання допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми, проведення процедури встановлення статусу особи яка постраждала від торгівлі людьми.


Вінниця.info

Теги: торгівля людьми фільм 
Матеріали по темі