Місто

У центрі Вінниці розвантажують російську трофейну техніку

5 травня 2022, 18:10

5 травня у Вінницю завезли знищену ЗСУ російську техніку. Трофейні бойові машини нині розвантажують на Європейській площі.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов розповів, що цю техніку привезли з Ірпеня і Бучі. Її у Вінницю передали бійці Калинівського 8-ого полку оперативного призначення імені Івана Богуна.

«Ось що собою являє військова техніка «другої армії світу», коли її знищують українські захисники. Спалені бойові машини до Вінниці передали богунівці – бійці Калинівського 8-ого полку оперативного призначення імені Івана Богуна.

Привезли з Ірпеня і Бучі. З цієї техніки вбивали мирних жителів, обстрілювали житлові будинки... І саме там, на Київщині, наші воїни знищили ці машини та сотні інших. І так буде і зі всією російською ордою. Перемога - за нами!

Сьогодні ця своєрідна інсталяція з решток руZZкої техніки – не музейний експонат. Війна – поруч, ми повинні це усвідомлювати. Рашисти намагаються далі знищити нашу країну, нашу націю. І ми маємо тримати героїчну оборону. І бути незламними, як ті, хто протистоїть ворогу на передовій.

Важливо згуртуватися заради перемоги – на всіх фронтах, кожен на своєму місці. Тоді в брухт перетвориться не тільки ворожа техніка, а й увесь їхній руський мір з рашистькою ідеологією», – йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, біля вічного вогню у Вінниці прибрали пам’ятник – символ радянської епохи. Подробиці ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото редакції, Олександра Федоришена, Віктора Перлова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ворожа техніка Європейська площа 
Матеріали по темі