Культура

У центрі Вінниці святкуватимуть День вишиванки

11 травня 2019, 16:00

16 травня о 16:00 на площі Європейській відбудеться захід до міжнародного Дня вишиванки. Бажаючі зможуть долучитись до майстер-класів, подивитись концертну програму. Буде тут й тематична фотосесія.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міськради.

Як розповів директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира, під час заходу всі бажаючі зможуть взяти участь у конкурсі на кращу вишиванку. Для цього потрібно прийти на Європейську площу у вишиванці, там буде фотограф, який робитиме знімки. Після цього саме ці знімки будуть завантажені на сторінку Facebook Вінницької молодіжної ради. Чия світлина набере більше лайків, той і переможе.

«День вишиванки має на меті збереження українських цінностей, традицій та їх популяризацію серед молоді та населення загалом. Ми запрошуємо всіх бажаючих одягнути вишиванки та долучитись до відзначення цього дня і приєднатись до наших заходів. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди у піднесеному настрої та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів», – каже начальник відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак.


Вінниця.info

Теги: свято День вишиванки 
Матеріали по темі