Місто

У центрі Вінниці відреставрують пам’ятку архітектури, яку городяни називають «кораблем». Фото

25 березня 2020, 11:17

Виконком Вінницької міської ради надав дозвіл Вінницькій дитячій художній школі на проектування реставрації пам’ятки архітектури місцевого значення «Особняк капітана Длуголенцького», що по вул. Магістратській, 66.

Рішення опубліковано на сайті міськради.

Будинок споружений на початку XX століття за проектом архітектора Григорія Артинова. Оселя капітана Длуголенцького відноситься до числа кращих робіт митця, і до теперішнього часу залишається однією з найяскравіших архітектурних прикрас міста Вінниці.

Місцеві жителі називають цей будинок кораблем, адже він ззовні дійсно схожий на нього.

«1. Надати дозвіл закладу «Вінницька дитяча художня школа» на проектування реставрації пам’ятки архітектури місцевого значення «Особняк капітана Длуголенцького» по вул. Магістратській, 66 (охоронний номер 23-М).

2. Зобов’язати замовника:

2.1. Розробити проектно-кошторисну документацію, погодити та затвердити її у встановленому законодавством порядку.

2.2. Виготовити та надати на опрацювання департаменту архітектури та містобудування міської ради додатковий примірник реставраційного завдання.

2.3. До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після виконання п. 2.1 даного рішення, отримання письмового дозволу управління культури і мистецтв облдержадміністрації та отримання документу, що надає право на виконання вищезазначених робіт в департаменті архітектурнобудівельного контролю Вінницької міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011р. № 466 зі змінами від 26.08.2015 р. № 747 з наступним прийняттям об’єкту до експлуатації в установленому законодавством порядку», - зазначено в рішенні виконкому.

Будівля на початку XX століття

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: архітектура Вінниця реставрація 
Матеріали по темі