Місто

У центрі Вінниці встановили безкоштовну зарядну станцію для електромобілів. Фото

20 травня 2019, 09:59

Кілька днів тому у центрі Вінниці встановили зарядну станцію для автомобілів. Розташували її за адресою вулиця Соборна, 97 (біля магазину A.M.N). Сьогодні користуватися нею можна безкоштовно.

Про це Вінниця.info розповіла директор першого салону електромобілів у Вінниці, власниця мережі зарядних станцій Ірина Селезньова.

«Чотири роки тому ми почали встановлювати такі зарядні станції по всьому місту. Сьогодні їх більше двох десятків. Цю станцію відкрили в День Європи, 18 травня. За підтримки власника магазину, адже він сам користується електромобілем», - розповідає пані Ірина.

Наразі можна одночасно зарядити три автомобілі. Перед цим потрібно встановити спеціальний мобільний додаток, інформація про який розмішена на самій станції.

Ірина Селезньова зазначає: якщо станцією буде користуватися дуже велика кількість автомобілістів, то вона може стати платною, адже це стане великим фінансовим навантаженням для власника магазину.

Читайте також: На чому, крім пального, заощаджують вінничани, які пересідають на електромобілі та про що просять міністрів.

Вінниця.info.

Теги: автомобіль елктромобілі 
Матеріали по темі