Суспільство

У Тульчинському районі закрили дитсадки через припинення газопостачання

26 жовтня 2021, 12:02

З 25 жовтня у Тульчинському районі зупинили освітній процес у дитячих садочках. Причиною цього – припинення газопостачання.

«Відповідно до рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тульчинської міської ради, протокол №15 від 25.10.2021 року, у Тульчинських №1,№3,№4, Кирнасівському №2, Ганнопільському, Кинашівському, Крищинецькому, Суворовському №2, Мазурівському, Нестерварському, Тарасівському ЗДО з 25.10.2021 року припинено освітній процес у зв’язку з призупиненням постачання природного газу»,повідомляють в Тульчинській міській раді.

Додають, що Тульчинський ЗДО №2, Кирнасівський ЗДО №1 та Суворовський ЗДО №1 можуть надавати послуги для перебування дітей з дитячих садків, у яких призупинено освітній процес.

У відділі освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради редакції Вінниця.info повідомили причину припинення газопостачання.

«У нас йде процедура переходу від попереднього постачальника до нового – «Нафтогаз Трейдинг». Він надасть нам газ по пільговій ціні 16,55 грн.

Ми надали документи в «Нафтогаз Трейдинг» для можливості договору. Але виходячи із ЗУ «Про публічні закупівлі», для укладення договору потрібно 5 днів.

Нам треба чекати 5 календарних днів до моменту укладення договору для того, щоб наш постачальник зміг підтвердити номінацію в трубі оператора газово-транспортної системи», – повідомили у відділі освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дитячий садок газопостачання 
Матеріали по темі