Суспільство

У Вапнярці розмалювали дорогу, щоб припинити «авторалі» біля школи. Фото

26 липня 2021, 11:07

У Вапнярці місцева молодь розфарбувала дорогу біля школи, аби припинити там «авторалі». Після ремонту автошляху водії машин та велосипедів забули про обмеження швидкості.

Про це повідомляє Вапнярська територіальна громада.

«Проблема доріг завжди була актуальна для нашого суспільства, проте тільки-но дороги впорядковують та приводять їх до належного асфальтного стану, водії вмить забувають про обмеження швидкості. Про це їм намагалася сьогодні нагадати Молодіжна рада Вапнярської громади. Вулиця Шевченка в напрямку до Вапнярської школи № 2 від часу появи нового асфальтного покриття перетворилася на авторалі для автомобілістів та велосипедистів. Корисно долучитися до цього процесу вирішила молодь нашої громади, і сьогодні «Молодіжка» взявши пензлі до рук, розфарбувала там дорогу величезними надписами «ДІТИ» та попереджувальними малюнками.


Учасники акції показали наскільки важливо сьогодні дотримуватися правил дорожнього руху, берегти себе та оточуючих і в такий спосіб висловили свою молодіжну позицію, з якою можливо хтось і не згоден, заявляючи про непотрібність фарбувальної дорожньої справи, проте підтримка молоді в їх прагненні допомогти таким чином суспільству, а не осуд – це ще один рушій конструктивного діалогу між молодим та старшим поколінням», - йдеться у повідомлені.


Наразі Вапнярською селищною радою вивчається питання встановлення обмежувальних бар’єрів для примусового зниження швидкості, окрім вже встановлених на цій вулиці дорожніх знаків обмеження швидкості.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вапнярська територіальна громада.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина Вапнярка авторалі дорога розмалювали 
Матеріали по темі