Культура

У Вінниці 200 дітей одночасно заспівають на чотирьох мовах світу

25 березня 2015, 11:21

27 березня у Вінниці на сцені Будинку Офіцерів 200 дітей одночасно заспівають на чотирьох мовах світу під супровід камерного оркестру.

Про це повідомляє БФ «Подільська громада».

Благодійна організація «MUSIC CAMP INTERNATIONAL», починаючи з 2000 року провела в Україні та Румунії вже більше 100 музичних таборів для дітей.

За 5 днів - з 22 по 26 березня,  діти віком від 11 до 15 років навчаться грати на двох із 7 музичних інструментів, таких як: віолончель, скрипка, гітара, орфф, флейта, хендчаймз та золоті дзвіночки.

  

Під час занять діти опанують вміння співати у хорі та виконають музичні твори на чотирьох мовах світу.

Навчанням дітей займаються кращі викладачі України та США, а диригентом є відомий музичний діяч США – Констанція Фортунато.

Кожен викладач намагається знайти індивідуальний підхід до дитини, допомогти їй віднайти внутрішню музику і відчути впевненість при виконанні музичного твору. Робота учасників в інструментальному музичному класі індивідуальна, а досвід спільного виступу усіх дітей в хорі не викликає суперництва та дає дітям відчути можливість колективного успіху.

 

Грандіозна музична подія стане справжнім святом для дітей та їх батьків. Адже кожна дитина зможе продемонструвати, чому їй вдалося навчитися під час навчання.

Яскравим та феєричним підсумком навчання стане звітний концерт, який відбудеться сцені Будинку офіцерів у м. Вінниці, початок о 17 годині.

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: діти оркестр заспівають 
Матеріали по темі