Суспільство

У Вінниці 8 сезон фонтану Roshen відкрили «Антитіла», «Без обмежень» та «The Hardkiss». Фото і відео

21 квітня 2018, 23:00

 21 квітня у Вінниці офіційно відкрив сезон роботи світломузичний фонтан «Рошен». Сьогодні для вінничан та гостей міста виступали три відомих українських гурти: «Aнтитілa», «Без обмежень» тa «The Hardkiss». Тисячі людей прийшли на вже традиційний весняний захід у Вінниці. Цьогоріч відкриття фонтану проходило під гаслом «Віримо в Україну».

Почався концерт з групи «Без обмежень». Вони виконали такі відомі пісні як «Без неї ніяк», «Тону», «Листопад», «Моя країна».

Після музикантів на сцені з’явилися та привітали глядачів перша леді України Марина Порошенко, нардеп Олексій Порошенко, керівник ОДА Валерій Коровій, керівник обласної ради Анатолій Олійник та секретар міськради Павло Яблонський.

«Дуже важливо, що сьогоднішня програма проходить під гаслом «Віримо в Україну», тому що віра єднає нас. А в єдності народжується сила, яку ми маємо спрямовувати на добрі справи в ім’я людей, в ім’я України. Віра і єдність допомагали українському народу вистояти і не зламатися під час важких випробувань. І сьогодні я щиро дякую кожному з вас за наше спільне прагнення будувати нову європейську країну. Бо тільки разом ми можемо творити великі зміни», - сказала Марина Порошенко.

 

Наступними для тисячної публіки виступили «Антитіла». Запальні музиканти створили драйвову атмосферу, публіка підспівувала і танцювала. Однією з пісень, яку виконував гурт був відомий хіт Кузьми Скрябіна «Люди, як кораблі».

 

Згодом для глядачів продемонстрували невеликі сюжети про українських паралімпійців, про прорив українського кіно та про розвиток української науки.

 

Коли вже стемніло на сцені з’явився під бурхливі оплески гурт «The Hardkiss». Український гурт «запалив» глядачів своїми відомими хітами. Усі танцювали, не стримуючи своїх емоції.

 

Заключною частиною офіційного відкриття став запуск світломузичного фонтану. Сьогодні глядачам показали вже відому програму «Хвилі рідної душі».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info, фото і відео - Світлана Радостєва.

Теги: сезон фонтан Рошен 
Матеріали по темі