Місто

У Вінниці «афганцю» вручили сертифікат на придбання автомобіля

9 лютого 2017, 16:40

 9 лютого на виконкомі Вінницької міськради до 28-річниці виведення військ з Республіки Афганістан нагородили учасників бойових дій в Афганістані та вручили сертифікат на придбання автомобіля Олександру Гулею.

Відзначення дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав.

«Для радянського, на той час народу, 1989 рік відмітився позитивною знаковою подією. Ми всі це пам’ятаємо той період – з 1979 по 1989 рік, скільки було цинкових гробів, переживань, горя…. Якщо говорити про Вінницьку область, то було 169 загиблих. Це велика втрата для мирного часу. На той час говорили про інтернаціональний договір. Зараз ми знаємо суть тих дій. Але тоді хлопці добросовісно виконували присягу і вірили в те що захищають свою країну.

Коли почалась війна з Росією, хлопці одні з перших пішли боротись проти агресії і вони одними з першими стали активними учасниками волонтерського руху, бо вони не на слові знають що таке війна. Хочу подякувати вам за активну громадянську позицію і побажати здоров’я», - зазначив мер Вінниці Сергій Моргунов.

 

 

Також на виконкомі привітали з ювілеєм начальника відділу департаменту адміністративних послуг Вінницької міськради Сергія Левчишина та нагородили Почесною відзнакою міського голови та медаллю за внесок у розвиток міста.

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: автомобіль мерія 
Матеріали по темі