Суспільство

У Вінниці активісти ходили з протестом до ОДА. Шини так і не запалили, але залишили після себе недопалки

23 лютого 2018, 15:30

З 12 до 14 години у Вінниці провели пікет. Під стінами Вінницької ОДА привезли кілька десятків шин. Коли активісти  їх намагалися запалити, поліцейські спробували їх зупинити. На кілька секунд зав’язалася сутичка.

«Обійшлося без ускладнень. Фізичної сили не застосовували з обох сторін. Пожежна спецмашина приїхала миттєво. Застосовувати її не знадобилося. Шини так і не підпалили», - розповів Вінниця.info керівник Вінницького відділу поліції Сергій Синявський.

Про мітинг, як масовий захід, активісти не повідомляли ні у міську раду, ні у обласну адміністрацію. Людей запрошували через соцмережі.

«Пікетуємо за відставку Уряду та президента України. Ми приєдналися до акції на Закарпатті», - пояснив вимоги активіст Олександр Марцинковський. 

Вимоги активісти реєстрували у Вінницькій ОДА та РДА. Просять розглянути їх на найближчій обласній сесії.  Їп перелік такий:

 

«Вимоги ми занесли. Подивимося на результати. Зберемося тут знову!», - сказав організатор акції Вадим Хитрич. Після його промови всі розійшлися. Шини забрали, на їх місці лише залишилися недопалки, які не прибрали за собою активісти.

«До нас надійшло звернення вінничан, які помітили, що за собою не прибрали сміття. Це можна розглядати, як правопорушення за статтею№152 КУппАПП - порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. Це тягне за собою штраф у розмірі 1360 гривень. Безперечно, ми розглянемо це звернення. Винуватці будуть покарані. Скласти адмінпротоколи можна і через два дні після того, як було здійснено правопорушення. На приміщенні ОДА знаходяться відео-нагляд. Ідентифікувати курців буде нескладно », - повідомив Вінниця.info Віталій Чигур заступник начальника Муніципальної поліції Вінниці.

Як відомо, приміщення та територія Вінницької ОДА входить у перелік місць, де палити заборонено. Редакція Вінниця.info звернулася до Патрульної поліції Вінниці із запитанням, чи були, або будуть оштрафовані курці-порушники. Чекаємо відповіді.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця ОДА шини недопалки 
Матеріали по темі