Суспільство

У Вінниці активісти протестували проти Наумова, якого призначили заступником Школьного

29 квітня 2014, 11:04

29 квітня на вул. Театральній під стінами управління МВС у Вінницькій області активісти мітингували проти чергового кадрового призначення.

Наказом з міністерства від 25 квітня на посаду заступника начальника УМВС у Вінницькій області призначили Івана Наумова. Як відомо, він з листопада 2012 року, перебував на посаді начальника управління державної служби по боротьбі з економічними злочинами, приїхавши з Київщини.

Активісти самооборони, вінницького майдану та «Правого сектору» виступили проти таких кадрових рішень. Громадськість висловила до Наумова претензії, що відколи він прийшов на посаду начальника УДБЕЗ, то обіцяв викорінити валютників та гральний бізнес, але ці обіцянки так і не були виконані. А навпаки, до весни 2014 року гральний бізнес на Вінниччині фактично процвітав. Лише останнім часом міліція почала нарешті проводити рейди про залам з ігровими автоматами, що у деяких випадках знаходились практично під самим носом міліції (тільки біля відділку міліції у районі Універмагу були зосереджені три зали з ігровими автоматами). І то, за словами активістів, «гравцям» дали команду почекати, поки все «вляжеться».

«На сьогодні фактів, які підтверджують мою незаконну діяльність немає. Якщо є інформація про незаконну діяльність то будь-ласка, звертайтесь до прокуратури, нехай вони підтверджують ці факти. Тоді я буду звільнений з органів внутрішніх справ» - сказав Іван Наумов. Також він додав, що готовий доповісти про результати своєї роботи, і буде надана відповідна оцінка, але він не буде відносно себе проводити перевірку.

Активісти в свою чергу попросили Наумова не чіплятись за посаду, тим більше що у міністерстві, де він працював до приходу на Вінниччину, він мав більшу зарплату.

«Ви фактично організували терор бізнесу на Вінниччині. Дайте можливість людям працювати і не баятися вас. Зробіть такий крок в житті – підіть у відставку і звільніть місце вінничанам. Ми вже пережили Кіровоградських, Херсонських а інших...», - сказав представник «Правого сектору».

Закінчилось усе дійство тим, що активісти дали Наумову тиждень на те, щоб спокійно і тихо піти у відставку. В інакшому випадку, активісти обіцяють докласти усіх зусиль, щоб Іван Наумов пішов з органів внутрішніх справ у примусовому порядку.

 

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі